Kasutamise kogemus E-Energy

Lahtist pärit Alexi kasutamise kogemus

Lahtist pärit Alexi E-Energy kasutamise kogemus

Head päeva kõigile, minu nimi on Alex. Olen pärit Soomest Lahti linnast. Veidi rohkem kui 2 kuud tagasi ostsin E-Energy pesa. Tahaksin jagada oma kasutuskogemust ja teha oma väike ülevaade sellest tehnoloogiaimest.

Tutvustame E-Energy-i

Ostsin selle toote oma vanematele. Nad elavad oma majas, mitte oma korteris. Maja on vana ja sageli oli pingelangusi ning pistikud löödi välja. Selle probleemi lahendamiseks otsustasin Internetis surfata. Seal sain teada, et pistikupesa E-Energy aitab nende probleemide lahendamisel. Tellisin proovimiseks ühe tüki.

Esimene kasutamine

Pärast tellimuse saamist uurisin hoolikalt juhiseid ja selgitasin, kuidas seda kasutada. Pistikupesa on lihtne kasutada ja mugav. Ta leidis rakenduse kohe vanemate majas. Kõik köögiseadmed, mis nad olid võimelised, olid sellega ühendatud. Tahtsime testida selle toimivust.

Meie vanemate üllatuseks peatasid seadmed rämpsu ja pingelangused muutusid imekombel harvemaks. Veendumaks E-Energy otsustas tellida rohkem.

Positiivne kasutuskogemus

Pistikupesa foto, E-Energy kasutamise kogemus

Asendades kõik maja pistikupesad uue E-Energy-ga, kadusid majas kõik vanad probleemid elektriga. Pingelangusi polnud üldse. Kõige ootamatumad olid elektriarved. Vanade maksetega võrreldes on uued vähenenud umbes 40 protsenti, järelikult on see ka keskkonnasõbralikum, kuna elektrijaamades tarbitakse vähem elektrit, vähem kahjulikke heitmeid. Ja see on meie ajal eriti oluline. Pärast vanemate positiivset kogemust tellisin E-Energyi ja enda koju. Mõju kordus, ka tarbimine vähenes ning elektriseadmed hakkasid töötama stabiilsemalt.

Eraldi tahaksin rõhutada materjalide kvaliteeti, millest pistikupesad on kokku pandud. Korpus on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest plastikust. Pistiku pistikud on täiendavalt kaitstud pistikutega, mis on oluline neile, kellel on väikesed lapsed. Hädaolukordade jaoks on väljalülitusnupp. Suurepärane toode igas mõttes. Soovitasin kõigil seda teada, kuna see on suurepärane võimalus neile, kes soovivad oma kodus elektritarbimise kvaliteeti parandada. Üldiselt olin ostuga nii rahul kui võimalik.