Kasutusjuhend E-Energy

Kuidas kasutada pesa E-Energy

Energiasäästupesa E-Energy on uuenduslik toode, mis on loodud kõigi uusimate standardite järgi. Selle rakendus on äärmiselt lihtne ja arusaadav. See leiab oma koha absoluutselt igas kodus ja seda on võimalik Eestis osta. Pistikupesa tarnitakse kaitsepakendis koos kasutusjuhendi ja kõigi tehniliste kirjeldustega. E-Energy tuleb lihtsalt ühendada maja tavaliste pistikupesadega, mis on ühendatud kogu võrguga.

Kasutusala Tõhusus
Tavalises halva juhtmestikuga majapidamises viiskümmend%
Hea juhtmestikuga tavalises majapidamises 80%
Pikendusjuhtmes sada%

Kellele seda toodet vaja on

Kuidas kasutada pesa E-Energy ja salvestada

Pistikupesa sobib ideaalselt neile, kes soovivad energiatarbimisele teadlikult läheneda. See toode on suurepärane energiasääst, mida on näha elektriarvetest. Arvesti näidud vähenevad 30–50%. See on suurepärane lahendus neile, kellel on probleeme pingelangustega majas või elektriseadmete sagedase purunemisega. Lisaks sellele sobivad pistikupesad ideaalselt igasuguse sisekujunduse jaoks.

Vastunäidustused seadme kasutamisel

Väljalaskeava on vastunäidustatud neile, kellel on maja juba varustatud energiasäästu seadmetega. Neil, kes elavad väga vanas ja lagunenud elamispinnas, pole eriti mõtet osta. Reeglina on nende juhtmestik väga vana ja sellel on rikkeid. Selle kasutamise mõju ei ole nii tugev. Suurepärane lahendus oleks maja juhtmestiku vahetamine ja alles seejärel pistikupesa kasutamine. Need investeeringud tasuvad end ära 4 kuu pärast.