Arvustused E-Energy

 • Andrus
  Ostsin E-Energy pistikupesa, et elektriarveid kuidagi vähendada. Ma ei oodanud seda, kuid juba järgmisel kuul hakkasin valguse eest palju vähem maksma. Seade on väga kompaktne ja ei riku ruumide üldilmet. Väljalaskeava kasutamine on võimalikult lihtne. Igaüks saab sellega hakkama. Ja rakenduse eeliseid saab näha juba järgmisel kuul.
  E-Energy
 • Katrin
  Olen E-Energyi kasutanud juba pool aastat ja olen lihtsalt üllatunud, kuidas see väljalaskeava oma tööd teeb. Hakkasin elektri eest maksma pelgalt sente. Kokkuhoitud raha saab lõpuks kulutada millelegi kasulikule. Kindlasti soovitan väljundit.
  E-Energy
 • Jakob
  Üks mu sõber ostis selle müügikoha hiljuti. See, kuidas ta unistas elektriarvetest, lihtsalt šokeeris mind. Üldiselt ostsin ka. Ta ei kahetsenud tilkagi. E-Energy aitab tõesti raha kokku hoida.
  E-Energy
 • Rasmus
  Selle seadme ostsin mitte ainult kergete arvete kokkuhoiuks. Eelkõige tahtsin, et seadmed töötaksid kauem just võrgus olevate koormuste õige jaotuse tõttu. Mind ei kannata enam äkilised elektrikatkestused. Ja tore boonus - E-Energyiga maksan ma nüüd elektri eest palju vähem.
  E-Energy
 • Jaanus
  Ma poleks kunagi arvanud, et selline asi võib hakata minu raha kokku hoidma. Pistikupesa E-Energy pole nagunii kallis ja kuu pärast tasus tänu säästetud rahale selle maksumus täielikult ära. Soovitan kõigil see seade osta!
  E-Energy
Kasutaja hinnang E-Energy
5
18